Înlătură din comparație
|
|
|---|---|
| alumínium pergola LANITPLAST WALL 43 antracit + bronz PC LG2122 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 315 940 Ft |
| Preț cu TVA | 401 244 Ft |
| Salvați | – |
| Disponibilitate | Raktáron |
| Parametre | |
| Kategória | pergolák a falhoz |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 13,05m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,35m |
| Külméret magasság | 2,12 - 2,78m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | cellás füstös barna polikarbonát 6 mm |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | ferde |
| Tömeg | 63kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.