Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA SIRIUS PC 6 mm ezüst színű LG248 | |
|
|
|
| Nettó ár |
661 078 Ft
784 172 Ft |
| Bruttó ár |
839 569 Ft
995 899 Ft |
| Megtakarítás | 19% / 156 330 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 136kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 13m2 |
| Külméret szélesség | 3,83m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Külméret magasság | 2,54m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | Igen |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.