Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU SANDRA (6160) LG1953 | |
|
|
|
| Nettó ár |
478 661 Ft
707 363 Ft |
| Bruttó ár |
607 900 Ft
898 351 Ft |
| Megtakarítás | 48% / 290 451 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | lucfenyőfa |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Ajtó | füstös üveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyőfa |
| Padok száma | 2x / 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 27 cm |
| Személyek száma | 2 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Szauna kályha | nem |
| Szauna kövek | nem |
| Külméret szélesség | 1,45m |
| Külméret mélység | 1,45m |
| Külméret magasság | 1,87m |
| Tömeg | 250kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.