Remove from comparison
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU OULU (6193) LG4257 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 827 996 Ft |
| Price incl. VAT | 1 051 555 Ft |
| Save | – |
| Availability | Nem elérhető |
| Parameters | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 68mm |
| Szigetelés vastagsága | 42 mm |
| Ajtó | bronz üveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyő |
| Padok száma | 3x / 2x szélesség 55 cm + 1x szélesség 45 cm |
| Személyek száma | 3 |
| Fejtámla | 1 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Külméret szélesség | 1,96m |
| Külméret mélység | 1,96m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Tömeg | 343kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.