Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
21 443 Ft
28 591 Ft |
| Cena s DPH |
27 233 Ft
36 311 Ft |
| Ušetříte | 33% / 9 078 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Tömeg | kg |
| Típusú kiegészítők | polcok egy állványok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,40m |
| Külméret hossza | 1,15m |
| Teherbírás | kg |
| Külméret magasság | 0,80m |
| Köbtartalom | L |
| Gyártó | LANIT PLAST |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.