Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 3800 PC 4 mm zöld színű LG3657 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
229 457 Ft
244 103 Ft |
| Cena s DPH |
291 410 Ft
310 011 Ft |
| Štedite | 6% / 18 601 Ft |
| Dostupnosť | |
| Parametri | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 48,1kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 3,82m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 1,93m |
| Külméret magasság | 2,07m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.