Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 2500 PC 6 mm zöld színű LG3649 | |
|
|
|
| Nettó ár |
202 446 Ft
215 368 Ft |
| Bruttó ár |
257 106 Ft
273 517 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 16 411 Ft |
| Elérhetőség | |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 48,6kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 2,59m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 1,31m |
| Külméret magasság | 2,07m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.