Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 3800 PC 6 mm fekete színű LG3658 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
242 962 Ft
258 470 Ft |
| Price incl. VAT |
308 562 Ft
328 257 Ft |
| Save | 6% / 19 695 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 57,1kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 3,82m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 1,93m |
| Külméret magasság | 2,07m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.