Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 6200 PC 4 mm ezüst színű LG3681 | |
|
|
|
| Nettó ár |
283 479 Ft
301 572 Ft |
| Bruttó ár |
360 018 Ft
382 997 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 22 979 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 67,4kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 2xdb |
| Beépített terület | 6,27m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 3,17m |
| Külméret magasság | 2,08m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.