Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TRITON 7500 PC 4 mm ezüst színű LG3694 | |
|
|
|
| Nettó ár |
310 489 Ft
330 308 Ft |
| Bruttó ár |
394 321 Ft
419 491 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 25 170 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 73,6kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 2xdb |
| Beépített terület | 7,50m2 |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 3,79m |
| Külméret magasság | 2,08m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.