Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 6700 tiszta üveg 3 mm zöld színű LG1040 | |
|
|
|
| Nettó ár |
514 814 Ft
649 054 Ft |
| Bruttó ár |
653 814 Ft
824 299 Ft |
| Megtakarítás | 26% / 170 485 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 248kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 2xdb |
| Beépített terület | 6,63m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 2,58m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | edzett üveg 3 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.