Ívelt tetőablak LANITPLAST LUCIUS üvegházakhoz, méret 0,60 x 0,97 m, automatikus nyitás nélkül.
Befejezés Csehországban - LANIT PLAST, s.r.o.
Egyszárnyú, 0,60 x 0,97 m méretű tetőszellőztető ablak Az ablakszerkezet 1 mm vastag és 56 mm széles tűzihorganyzott acélprofilokból készül. Ez az egyik legjobb minőségű korróziógátló kezelés. Az ablakszerkezet teljesen szegecselt. 6 mm vastag polikarbonátot szállítunk az ablakkal (ez vonatkozik a 4 mm-es polikarbonátos üvegházakra is). Az ablak zárt vagy nyitott helyzetben kézzel zárható. Javasoljuk kínálatunkból egy automata nyitó vásárlását, amely jelentősen növeli és leegyszerűsíti a szellőzés komfortérzetét. Az automatikus ablaknyitó a környezeti hőmérséklettől függően nyílik és zár. Mindig az összeszerelési utasításoknak megfelelően szerelje össze.
Az üvegházzal való kompatibilitás ellenőrzéséhez lépjen a felső "Alkalmas az" fülre, ahol megtalálja a támogatott modellek listáját.
Értesítés:
| Tömeg | 5kg |
| Típusú kiegészítők | szellőző ablakok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,60m |
| Külméret hossza | 0,97m |
| Köbtartalom | L |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Teherbírás | kg |
Trenutno še ni ocen.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladičše | Koda | Število mj na zalogi |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG3122 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG3122 | 11 |
| Raktár Szlovákia | LG3122 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG3122 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG3122 | 0 |
