Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI ezüst / PLEXI LG1498 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
95 280 Ft
152 668 Ft |
| Cena s DPH |
121 006 Ft
193 888 Ft |
| Ušetříte | 60% / 72 882 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | Bejárati tető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Oldalfalak |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 6kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.