Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST OLOR XL 197/85 antracit LG2578 | |
|
|
|
| Nettó ár |
194 258 Ft
234 046 Ft |
| Bruttó ár |
246 708 Ft
297 238 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 50 530 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | OLOR XL |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,97m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Üvegezés szerkezet | átlátszó plexi 4 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 11,3kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.