Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| üvegház LANITPLAST DOMIK 2,6x4 m PC 4 mm LG2563 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. |
193 807 Ft
318 814 Ft |
| Preis inkl. MwSt. |
246 135 Ft
404 894 Ft |
| Sie sparen | 65% / 158 759 Ft |
| Verfügbarkeit | Raktáron |
| Parameter | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 104kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | db |
| Beépített terület | 10,4m2 |
| Külméret szélesség | 2,60m |
| Külméret hossza | 4,00m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,89m |
| Ajtó magasság | 1,80m |
| Szerkezet anyaga | acél üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | a polikarbonátra 10 év garancia jégkár ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | LANIT PLAST |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.