Íves acél üvegház, sz 3 x h 6 m, horganyzott alap, polikarbonát 4 mm, terület 18 m2, az EU-ban készült.
Befejezés Csehországban - LANIT PLAST, s.r.o.
A szerkezetet erős tartóívekből (1 mm vastag és 56 mm széles tűzihorganyzott acélprofilok) szerelik össze, és a brit BRETT MARTIN cég UV-szűrős prémium cellás polikarbonátjával egészítik ki. Ez a kombináció teszi a LANITPLAST LUCIUS sorozat üvegházait a legjobb minőségű és egyben a legkönnyebben összeszerelhető üvegházak közé a cseh piacon. Az egyes profilokat összecsavarozzuk, és összeszerelésük után nagyon stabil ívszerkezet jön létre anélkül, hogy üvegházi alapot kellene építeni. Az üvegház közvetlenül a talajba szerelt horgonyokkal van felszerelve. Az üvegházat saját maga is felállíthatja két-három emberrel. A kerti üvegház rögzítése a talajba úgy történik, hogy a szerkezet lábait a földbe temetjük, vagy betonba öntjük (ajánlott).
Ez az üvegházas modell kb.10 cm magas horganyzott acél talppal van felszerelve, melynek felső szélén polikarbonát lapok vannak kidolgozva. Ennek a konstrukciós megoldásnak köszönhetően nem érintkeznek a talajjal. Ha a szélső PC U-profilt is (feláras tartozék) használja, akkor alapvetően megvédi a polikarbonát lemezeket a nedvességtől és a különféle szennyeződésektől, amelyek a talajból kerülnének rájuk. Az üvegházban az ívek 67 cm-re csökkentett dőlésszögű = nagyobb a hóterhelhetősége. AJÁNLJUK!
A LANIT PLAST íves üvegházak új modellsorozatának összehasonlítása:
| boltíves üvegház LANITPLAST TIBERUS | horganyzott acélprofil 1mm, ívtávolság 100 cm, kétszárnyú ajtó elöl, szellőzőablak hátul, az üvegezést a mellékelt polikarbonát lemezekből kell kivágni, tetőablak beépíthető - igen |
|---|---|
| boltíves üvegház LANITPLAST GLADUS | horganyzott acélprofil 1mm, ívtávolság 100 cm, dupla ajtó elöl, szellőzőablak hátul, táblák részben előre formázva a dobozban (max. táblaméret 1,05x2m), tetőablak beépítési lehetőség - igen |
| boltíves üvegház LANITPLAST LUCIUS | horganyzott acélprofil 1mm, ívtávolság 67 cm, dupla ajtó elöl, szellőzőablak hátul, az üvegezést a mellékelt polikarbonát lemezekből kell kivágni, horganyzott acél alap, tetőablak felszerelhető - igen, eredeti tömítés kerti üvegházakhoz (az első és hátsó oldal kerülete körül) |
A LANITPLAST LUCIUS sorozat íves üvegházának rövid leírása:
A melegház szerkezete 1 mm vastag és 56 mm széles, tűzihorganyzott acélprofilokból van összecsavarozva. A profilok tűzihorganyzottak, vagyis az acélt megfelelő előkészítés után kb. 450°C hőmérsékletű cinkfürdőbe merítik, ahol a cink és az acél reakcióba lépnek egymással, és az acél felületén vas-cink ötvözet képződik. Ez a megbonthatatlan kapcsolat a cink és az acél között rendkívüli korrózióállóságot biztosít. A tartóívek egyes bordái tengelyirányban 67 cm távolságra vannak egymástól. A melegház elülső része kétszárnyú, zsanérokon nyíló ajtóval van ellátva, a hátsó részen pedig egy szellőzőablak található. A melegház nem átjárható. Feláras tartozékként megvásárolhatók tetőszellőző ablak, automatikus ablaknyitó, különféle polcok, hőmérők, páramérők stb.
Polikarbonát:
Prémium brit duplafalú 4 mm-es polikarbonát erős UV szűrővel (így nem sárgul és nem válik rideggé a napon). Az üvegház maximális minőségének biztosítása érdekében építőanyagként kiváló minőségű polikarbonát MARLON (gyártó: Brett Martin Great Britain) üvegezést szállítunk, amely Csehországban, államilag akkreditált vizsgálólaboratóriumokban, igényes vizsgálatokon esett át. Ezenkívül rendelkezik a Prágai Állami Egészségügyi Intézet vizsgálati jegyzőkönyvével, amely megerősíti, hogy a polikarbonátból nem szabadulnak fel káros anyagok. Így zavartalanul termeszthet zöldségeket anélkül, hogy aggódna egészsége miatt. A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
A polikarbonát üvegházak előnyei:
Az otthoni kerti üvegház fő előnyei:
Az üvegház lehorgonyzása:
A melegház nem igényel alapozást, mivel a szerkezete úgy van kialakítva, hogy körülbelül 20–25 cm mélyen a földbe lehessen süllyeszteni. A földbe ásott lyukakba fordított nagy „T” betű alakú rögzítő profilokat kell behelyezni, amelyeket be kell betonozni. A melegház fa-, téglafalazott vagy beton alapra is rögzíthető, ez azonban kisebb barkácsmunkát és főként egyedi fémlapos L alakú rögzítők házi elkészítését igényli, hogy a profilokat az alaphoz lehessen csavarozni (a gyártó nem számol azzal, hogy a melegház alapra lesz rögzítve). A „Hogyan rögzítsük az íves növényházat” című fájlban találja a földhöz vagy alaphoz történő rögzítés részletes leírását, amely az Utasítás fülön található.
Csomagolás és szállítás:
Értesítés:
| Kategória | boltíves üvegház |
| Tömeg | 152kg |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 6,00m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 18m2 |
| Külméret magasság | 2,00m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,96m |
| Ajtó magasság | 1,88m |
| Szerkezet anyaga | acél üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | 10 év garancia a polikarbonátra jégeső okozta károk ellen |
| A csomag tartalmazza az alapot | Igen |
| Az üvegház íveinek távolsága | 0,67m |
| Napfénytető | db |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Belső ívtámaszok | igen |
| Tartóívek típusa (csak íves modelleknél) | horganyzott acélprofil |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2897 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2897 | 48 |
| Raktár Szlovákia | LG2897 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2897 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2897 | 0 |
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 pce)
