Alumínium üvegház, sz 3,83 x h 3,83 m, ezüst színű, 4x felülvilágító, polikarbonát 6 mm, 13,0 m2.
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Nagy-Britannia
A SIRIUS sorozat üvegházai a PREMIUM kategóriába tartoznak - az üvegházat egy brit márkás gyártó készíti. Az üvegház eloxált alumínium profilokból készül. Az üvegezés 6 mm vastagságú, hőszigetelő cellás polikarbonát lemezekből, a felülvilágítók 4 mm-es polikarbonát üvegezésűek. Az üvegezés acélkapcsokkal van rögzítve az alumínium profilokhoz.
Polikarbonát - prémium brit duplafalú 6 mm-es polikarbonát erős UV szűrővel (így nem sárgul és nem válik rideggé a napon). Az üvegház maximális minőségének biztosítása érdekében építőanyagként kiváló minőségű polikarbonát MARLON (gyártó: Brett Martin Great Britain) üvegezést szállítunk, amely Csehországban, államilag akkreditált vizsgálólaboratóriumokban, igényes vizsgálatokon esett át. Ezenkívül rendelkezik a Prágai Állami Egészségügyi Intézet vizsgálati jegyzőkönyvével, amely megerősíti, hogy a polikarbonátból nem szabadulnak fel káros anyagok. Így zavartalanul termeszthet zöldségeket anélkül, hogy aggódna egészsége miatt. A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
Rövid leírás:
A csomag tartalmaz egy kétszárnyú tolóajtót (sz x ma = 1,22 x 1,91 m), lemezalapot, AL profilokat, üvegezést, 4x kézi nyitású tetőszellőző ablakot, 3 db ereszcsatorna ejtőcsövet, minden összekötő anyagot. Az üvegház építhető falazott (beton, egyéb) aljzatra, vagy horganyzott lemez alapra (a szállítási csomag tartalmazza). Számos extra standard tartozék vásárolható az üvegházhoz - polcok, állványok, kiegészítő szellőzőtető és oldalsó ablakok, automata nyitók ezekhez az ablakokhoz, ereszcsatorna készletek, hőmérők, nedvességmérők.
A polikarbonát üvegházak előnyei:
A házikerti üvegház fő előnyei:
Értesítés:
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 136kg |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 3,83m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Beépített terület | 13m2 |
| Külméret magasság | 2,54m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| A csomag tartalmazza az alapot | Igen |
| Napfénytető | 4xdb |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG248 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG248 | 5 |
| Raktár Szlovákia | LG248 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG248 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG248 | 0 |
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 ks)
