Alumínium üvegház, sz 1,98 x h 2,56 m, fekete, 1 x tetőszellőző ablak, polikarbonát 4 mm, csuklós ajtó, terület 5,07 m2.
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Egyesült Királyság
A TRITON sorozatú üvegházak a PREMIUM kategóriába tartoznak. A neves nagy-britanniai VITAVIA GARDEN LTD nevű gyártó márkájú üvegházáról van szó. Az üvegház eloxált alumínium profilokból készül, az üvegezés 4 mm vastagságú hőszigetelő, duplafalú polikarbonát panelekből. A polikarbonát üvegezés sík és speciális sarok eloxált alumínium H-profilokba van beillesztve a kerület körül. A TRITON modell a többi üvegházmodellhez képest jelentősen vastagabb tartóprofilokkal különbözik. Ez a megoldás jelentősen megnövelte az egész üvegház általános szilárdságát és stabilitását a szél- és hóterheléssel szemben.
Polikarbonát - prémium 4 mm-es német polikarbonát UV szűrővel (nem válik rideggé és nem sárgul a napon és hidegben). A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
A csomag tartalmaz egy egyszárnyú ajtót zsanérokon (sz x ma = 0,61 x 1,64 m), AL profilokat, üvegezést, horganyzott acél alapot, 1x tetőszellőző ablakot kézi nyitással, minden rögzítőelemet. Számos extra standard tartozék vásárolható az üvegházhoz - polcok, állványok, kiegészítő szellőzőtető és oldalsó ablakok, automata nyitók ezekhez az ablakokhoz, ereszcsatorna készletek, hőmérők, nedvességmérők.
Ennek az üvegházmodellnek nagy előnye, hogy az ajtók tolóajtóként vagy klasszikus csuklós ajtóként szerelhetők be. A csuklós ajtó jobb- vagy baloldali ajtónak is beépíthető.
Rövid leírás:
A polikarbonát üvegházak előnyei:
A házikerti üvegház fő előnyei:
Értesítés:
Méretei és a csomag súlya:
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 55,7kg |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 1,98m |
| Külméret hossza | 2,56m |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Beépített terület | 5,07m2 |
| Külméret magasság | 2,07m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,64m |
| Üvegezés rögzítés | az AL profilba behelyezett üvegezés |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |
| Napfénytető | 1xdb |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG3667 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG3667 | 4 |
| Raktár Szlovákia | LG3667 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG3667 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG3667 | 0 |
6 db földelőcsavar készlet (6x8, 6x10, 6x12, 4400 - 7500 modellek) LG1490
103 671 Ft
Raktáron (2 db)
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 db)
