Remove from comparison
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 86 EZÜST + napfénytető LG2073 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
150 563 Ft
158 490 Ft |
| Price incl. VAT |
191 215 Ft
201 282 Ft |
| Save | 5% / 10 067 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,08m2 |
| Külméret hossza | 1,75m |
| Külméret szélesség | 2,33m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | ezüst |
| Tömeg | 79kg |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | db |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.