Alumínium üvegház, sz 2,57 x h 3,21 m, fekete szín, 4x tetőablak, polikarbonát 4 mm, 8,25 m2.
Varianty
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Nagy-Britannia
Az URANUS sorozat üvegházai a PREMIUM kategóriába tartoznak - az üvegházat egy brit márkás gyártó készíti. Az üvegház eloxált alumínium profilokból készül. Az üvegezés 4 mm vastag, hőszigetelő cellás polikarbonát lemezekből készül. Az üvegezés acélkapcsokkal van rögzítve az alumínium profilokhoz.
Polikarbonát - prémium brit duplafalú 4 mm-es polikarbonát erős UV szűrővel (így nem sárgul és nem válik rideggé a napon). Az üvegház maximális minőségének biztosítása érdekében építőanyagként kiváló minőségű polikarbonát MARLON (gyártó: Brett Martin Great Britain) üvegezést szállítunk, amely Csehországban, államilag akkreditált vizsgálólaboratóriumokban, igényes vizsgálatokon esett át. Ezenkívül rendelkezik a Prágai Állami Egészségügyi Intézet vizsgálati jegyzőkönyvével, amely megerősíti, hogy a polikarbonátból nem szabadulnak fel káros anyagok. Így zavartalanul termeszthet zöldségeket anélkül, hogy aggódna egészsége miatt. A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
Rövid leírás:
A csomag tartalmaz egy kétszárnyú tolóajtót (sz x nyílásban = sz 1,22 x ma 1,91 m), AL profilokat, üvegezést, 4x kézi nyitású tetőszellőző ablakot, minden összekötő anyagot. Az üvegház építhető például téglabélésre vagy horganyzott lemezből készült alapra. Aljzat nélküli építésnél az alap kiegészítő beszerzését javasoljuk. Számos extra standard tartozék vásárolható az üvegházhoz - polcok, állványok, kiegészítő szellőzőtető és oldalsó ablakok, automata nyitók ezekhez az ablakokhoz, ereszcsatorna készletek, hőmérők, nedvességmérők.
A polikarbonát üvegházak előnyei:
A házikerti üvegház fő előnyei:
Értesítés:
Méretei és a csomag súlya:
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 91kg |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 3,21m |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Beépített terület | 8,25m2 |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |
| Napfénytető | 4xdb |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
8 db földelőcsavar készlet (8x7, 8x10, 8x12, 6700 - 9900 modellek) LG1491
132 814 Ft
Raktáron (2 ks)
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 ks)
