Alumínium üvegház, sz 1,95 x h 1,31 m, zöld, 1x tetőablak, polikarbonát 4 mm, terület 2,55 m2.
Gyártó - VITAVIA GARDEN - Nagy-Britannia
A VENUS sorozat üvegházai a PREMIUM kategóriába tartoznak - az üvegházat egy nagy-britanniai márkás gyártó készíti, és a német TÜV tesztelő ügynökség tanúsítja. Az üvegház eloxált alumínium profilokból készül. Az üvegezés 4 mm vastag, hőszigetelő cellás polikarbonát lemezekből készül. Az üvegezés acélkapcsokkal van rögzítve az alumínium profilokhoz.
Polikarbonát - prémium brit duplafalú 4 mm-es polikarbonát erős UV szűrővel (így nem sárgul és nem válik rideggé a napon). Az üvegház maximális minőségének biztosítása érdekében építőanyagként kiváló minőségű polikarbonát MARLON (gyártó: Brett Martin Great Britain) üvegezést szállítunk, amely Csehországban, államilag akkreditált vizsgálólaboratóriumokban, igényes vizsgálatokon esett át. Ezenkívül rendelkezik a Prágai Állami Egészségügyi Intézet vizsgálati jegyzőkönyvével, amely megerősíti, hogy a polikarbonátból nem szabadulnak fel káros anyagok. Így zavartalanul termeszthet zöldségeket anélkül, hogy aggódna egészsége miatt. A LANIT PLAST üvegházaiban magától értetődő a 10 év szerződéses kiterjesztett garancia a polikarbonát jégeső miatti törhetetlenségére.
Rövid leírás:
A csomag tartalmaz egyszárnyú tolóajtót (sz x ma = 0,61 x 1,61 m), AL profilokat, üvegezést, 1x kézi nyitású tetőszellőző ablakot, minden összekötő anyagot. Az üvegház építhető például téglabélésre vagy horganyzott lemezből készült alapra. Alap nélküli építésnél mindenképpen javasoljuk a horganyzott alap kiegészítő beszerzését. Az üvegházhoz számos extra standard tartozék vásárolható - polcok, állványok, kiegészítő szellőzőtető és oldalsó ablakok, automata nyitók ezekhez az ablakokhoz, ereszcsatorna készletek, hőmérők, nedvességmérők. Az üvegházat készletben szállítjuk, részletes összeszerelési útmutatóval. Papír kartondobozba csomagolva.
A polikarbonát üvegházak előnyei:
A házikerti üvegház fő előnyei:
Értesítés:
Méretei és a csomag súlya:
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 38kg |
| Szín | zöld |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Külméret hossza | 1,31m |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| Beépített terület | 2,55m2 |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén ség esetén |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |
| Napfénytető | 1xdb |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
acél állvány LANITPLAST 115x40 cm 2 db polccal ezüst GSD2 LG2640
27 233 Ft 36 311 Ft
Raktáron (50 ks)
