Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA BOHEMY 18000 PC 4 mm LG4174 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
315 954 Ft
360 307 Ft |
| Cena s DPH |
401 261 Ft
457 590 Ft |
| Ušetříte | 14% / 56 329 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | boltíves üvegház |
| Tömeg | 86kg |
| Tartóívek típusa (csak íves modelleknél) | alumínium profil |
| Szín | ezüst |
| Az üvegház íveinek távolsága | 1,00m |
| Belső ívtámaszok | nem |
| Napfénytető | db |
| Beépített terület | 17,69m2 |
| Külméret szélesség | 2,90m |
| Külméret hossza | 6,00m |
| Külméret magasság | 2,00m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,80m |
| Ajtó magasság | 1,83m |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | 10 év garancia a polikarbonátra jégeső okozta károk ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | VITAVIA GARDEN |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.