Remove from comparison
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA SIRIUS PC 6 mm zöld színű LG632 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
722 855 Ft
857 414 Ft |
| Price incl. VAT |
918 026 Ft
1 088 916 Ft |
| Save | 19% / 170 890 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 141kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 13m2 |
| Külméret szélesség | 3,83m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Külméret magasság | 2,54m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | Igen |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.