Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA IDA 6500 PC 4 mm zöld színű LG1129 | |
|
|
|
| Prix HT |
337 500 Ft
401 851 Ft |
| Prix TTC |
428 625 Ft
510 351 Ft |
| Vous économiserez | 19% / 81 726 Ft |
| Disponibilité | Raktáron |
| Paramètres | |
| Kategória | üvegház a falhoz |
| Tömeg | 53kg |
| Szín | zöld |
| Napfénytető | 2xdb |
| Beépített terület | 6,51m2 |
| Külméret szélesség | 3,24m |
| Külméret hossza | 2,01m |
| Külméret magasság | 2,21m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,63m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | nem |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.