Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA TARGET 5000 PC 4 mm ezüst LG1469 | |
|
|
|
| Nettó ár |
144 016 Ft
167 762 Ft |
| Bruttó ár |
182 900 Ft
213 058 Ft |
| Megtakarítás | 16% / 30 158 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 47kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 4,96m2 |
| Külméret szélesség | 1,93m |
| Külméret hossza | 2,57m |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | üvegezés az alumínium profilokba illesztve |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | a polikarbonátra 10 év garancia jégkár ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | igen |
| Krajina pôvodu | Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királysága |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.