Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA BOHEMY 24000 PC 4 mm LG4180 | |
|
|
|
| Nettó ár |
385 734 Ft
433 409 Ft |
| Bruttó ár |
489 882 Ft
550 429 Ft |
| Megtakarítás | 12% / 60 547 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | boltíves üvegház |
| Tömeg | 102kg |
| Tartóívek típusa (csak íves modelleknél) | alumínium profil |
| Szín | ezüst |
| Az üvegház íveinek távolsága | 1,00m |
| Belső ívtámaszok | nem |
| Napfénytető | db |
| Beépített terület | 23,49m2 |
| Külméret szélesség | 2,90m |
| Külméret hossza | 8,00m |
| Külméret magasság | 2,00m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,80m |
| Ajtó magasság | 1,83m |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Úvegezés garancia | 10 év garancia a polikarbonátra jégeső okozta károk ellen |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | VITAVIA GARDEN |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.