Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm fekete szín LG2831 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. |
506 317 Ft
538 635 Ft |
| Preis inkl. MwSt. |
643 023 Ft
684 067 Ft |
| Sie sparen | 6% / 41 044 Ft |
| Verfügbarkeit | Raktáron |
| Parameter | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 109kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 11,44m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 4,45m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év az AL konstrukció kiválasztott ingatlanjaira |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.