Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| fém kerti ház LANITPLAST MAXTORE WOOD 1112 LG2303 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 316 929 Ft |
| Cena s DPH | 402 500 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 10,88m2 |
| Külméret hossza | 3,52m |
| Külméret szélesség | 3,09m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,71m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Szín | fa színű |
| Tömeg | 120kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.