Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA IDA 900 PC 6 mm fekete színű LG3592 | |
|
|
|
| Nettó ár |
121 413 Ft
129 164 Ft |
| Bruttó ár |
154 195 Ft
164 038 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 9 843 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | üvegház a falhoz |
| Tömeg | 17kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 0,9m2 |
| Külméret szélesség | 1,31m |
| Külméret hossza | 0,69m |
| Külméret magasság | 1,82m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,51m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | nem |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.