Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA URANUS 9900 PC 6 mm fekete színű LG3571 | |
|
|
|
| Nettó ár |
510 085 Ft
554 440 Ft |
| Bruttó ár |
647 808 Ft
704 139 Ft |
| Megtakarítás | 9% / 56 331 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 119kg |
| Szín | fekete |
| Napfénytető | 4xdb |
| Beépített terület | 9,84m2 |
| Külméret szélesség | 2,57m |
| Külméret hossza | 3,83m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | kétszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 1,22m |
| Ajtó magasság | 1,91m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.