Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| üvegház VITAVIA VENUS 5000 PC 6 mm ezüst színű LG4140 | |
|
|
|
| Nettó ár |
229 457 Ft
244 103 Ft |
| Bruttó ár |
291 410 Ft
310 011 Ft |
| Megtakarítás | 6% / 18 601 Ft |
| Elérhetőség | |
| Paraméterek | |
| Kategória | klasszikus üvegház nyeregtetővel |
| Tömeg | 57kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 1xdb |
| Beépített terület | 5,01m2 |
| Külméret szélesség | 1,95m |
| Külméret hossza | 2,57m |
| Külméret magasság | 1,97m |
| Ajtó | egyszárnyú csúsztatható |
| Ajtó szélesség | 0,61m |
| Ajtó magasság | 1,61m |
| Üvegezés rögzítés | acél kapcsok |
| Szerkezet anyaga | alumínium üvegház |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 6 mm |
| Szerkezeti garancia | 15 év garancia az alumínium szerkezetre |
| Úvegezés garancia | szerződéses – 10 év jégeső általi törhetetlenség esetén ség esetén |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | Vitavia Garden |
| A csomag tartalmazza az alapot | AKCIÓ - INGYENES alap az üvegházhoz |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.