Alumínium pergola, Sz 2,92 x H 2,92 m, antracit színü, vászon behúzható tető, lakott terület 8,53 m2.
Kerti alumínium pergola, amelyben kellemes pihenési helyet talál az egyre gyakoribb forró nyári napokon. A behúzható textiltető megvédi Önt a kedvezőtlen időjárástól. Az egyszerű kábel mechanizmus mozgatja a ponyva könnyen és lehetővé teszi a tető részben vagy akár teljesen behúzva. Az építőiparban a pergola készült, tartós alumínium ötvözet, és bepermetezzük porfestett festék (komaxit), és így ellenáll a természetes klimatikus hatásoknak.
A pergolamodell nagy előnye, hogy egyszerű csomagként, egy dobozban szállítjuk. Mindenki könnyedén önállóan építhet pergolát a kertben, ahol és amikor akar. Ön nem annyira függ attól a bonyolult kereséstől, amely egy profi céget vagy egy kézművest keres, aki pergolát építene önnek. Az építkezés egy pergola viszonylag könnyű a do-it-yourselfer és lehet kezelni a két ember.
A pergola előnyei LANITPLAST SOLO:
Méretek:
Értesítés:
A csomag méretei:
| Kategória | kerti pergola |
| Tömeg | 36kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 2,92m |
| Külméret hossza | 2,92m |
| Beépített terület | 8,53m2 |
| Külméret magasság | 2,28m |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető felület | m2 |
| Fal magasság | 2,07m |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stoc | Kód | Numărul de UM în stoc |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2079 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2079 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG2079 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2079 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2079 | 0 |
alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST STANDARD 3x3 m LG2299
632 066 Ft 638 451 Ft
Raktáron (27 buc.)
oldalsó hálós roló 5 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4119
481 010 Ft 506 327 Ft
Raktáron (39 buc.)
oldalsó lamella képernyő 2,5 m LANITPLAST BASIC pergolához LG4291
212 214 Ft 218 777 Ft
Raktáron (37 buc.)
