Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| összecsukható asztal 180 cm LIFETIME 80333 / 80471 LG1022 | |
|
|
|
| Nettó ár |
28 987 Ft
38 649 Ft |
| Bruttó ár |
36 813 Ft
49 084 Ft |
| Megtakarítás | 33% / 12 271 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Szín | fehér |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Tömeg | 13kg |
| Külméret szélesség | 0,76m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Anyag | fém / műanyag |
| Kategória | asztal |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Krajina pôvodu | USA |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.