Összecsukható kerek asztal, átmérője 83 cm, magassága 110 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Nagyon tartós és könnyen mosható bútorok, a legjobb minőségű. Egy márka nagy hagyományokkal.
Nagy bár asztal alkalmas mind a kereskedelmi és háztartási célokra, a kert, a műhelyben. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen összecsukható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 9kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,84m |
| Külméret hossza | 0,84m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 1,10m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Átmérőméret | 0,84m |
| Krajina pôvodu | USA |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1188 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1188 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG1188 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1188 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1188 | 0 |
Összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 4534 LG2833
31 339 Ft 41 785 Ft
Raktáron (50 db)
asztal és sörpad összecsukható 183 cm LIFETIME 60112 LG1184
117 691 Ft 156 921 Ft
Raktáron (50 db)
összecsukható asztal 150 cm LIFETIME 80395/80205 LG1021
31 339 Ft 41 785 Ft
Raktáron (1 db)
