Összecsukható asztal 244 cm, h 244 cm x sz 76 cm x ma 74 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Nagy összecsukható asztal alkalmas a kertben, otthon, műhely. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen félbehajtható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 19kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,76m |
| Külméret hossza | 2,44m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1185 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1185 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG1185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1185 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1185 | 0 |
