AL bejárati előtető fehér, szélesség 1600 x mélység 900 mm, átlátszó polikarbonát kamra 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1600 mm a mélysége 900 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 8kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,27m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,90m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG677 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG677 | 5 |
| Raktár Szlovákia | LG677 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG677 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG677 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PC LG1494
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (7 ks)
