Univerzális oldalfal a tetőhöz fehér, méretek 310 x 600 x 1850 mm, fehér profilok, átlátszó kamrás PC.
Univerzális oldalfal minden típusú tetőhöz. A ferde felső oldalnak köszönhetően kompatibilis az összes általunk kínált tetővel.
Az oldalfal porszórt, lakkozott alumíniumból készült. Az oldalfal üvegezése 4,5 mm vastag, átlátszó, kamrás polikarbonát kétoldalas UV – szűrő (márka - LEXAN®- gyártva Ausztria). Ez a polikarbonát egy minőségi termék a világ egyik legjobb gyártójától.
Színkombinációk:
Méretek:
Általános jellemzők:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati tető |
| Typ | Oldalfalak |
| Tömeg | 6kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1494 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1494 | 7 |
| Raktár Szlovákia | LG1494 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1494 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1494 | 0 |
bejárati előtető LANITPLAST RUMBA 160/54 antracit LG2760
83 145 Ft 100 174 Ft
Raktáron (7 ks)
bejárati előtető LANITPLAST TOPAZ 130/70 antracit LG2176
86 174 Ft 103 824 Ft
Raktáron (13 ks)
bejárati előtető LANITPLAST MELES 160/85 antracit LG2180
104 347 Ft 125 720 Ft
Raktáron (2 ks)
bejárati előtető LANITPLAST SAMBA 160/54 antracit LG2762
105 862 Ft 127 544 Ft
Raktáron (2 ks)
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PLEXI LG1496
121 006 Ft 193 888 Ft
Raktáron (8 ks)
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI barna / PC LG1495
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (4 ks)
