AL bejárati előtető barna, szélesség 1600 x mélység 900 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1600 mm a mélysége 900 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Ívelttetők |
| Tömeg | 3,1kg |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,27m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,90m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1161 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1161 | 3 |
| Raktár Szlovákia | LG1161 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1161 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1161 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI barna / PC LG1495
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (4 db)
