Univerzális oldalfal a tetőhöz barna, méretek 310 x 600 x 1850 mm, füstös barna, átlátszó kamrás PC 4,5 mm.
Univerzális oldalfal minden típusú tetőhöz. A ferde felső oldalnak köszönhetően kompatibilis az összes általunk kínált tetővel.
Az oldalfal porszórt, lakkozott alumíniumból készült. Az oldalfal üvegezése füstös barna, átlátszó kamrás polikarbonát 4,5 mm vastagságú kétoldalas UV szűrő (márka - LEXAN®- gyártva Ausztria) Ez a polikarbonát egy minőségi termék a világ egyik legjobb gyártójától.
Színkombinációk:
Méretek:
Általános jellemzők:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati tető |
| Typ | Oldalfalak |
| Tömeg | 6kg |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 0,31m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 1,85m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,6m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Trenutno še ni ocen.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladičše | Koda | Število mj na zalogi |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1495 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1495 | 4 |
| Raktár Szlovákia | LG1495 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1495 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1495 | 0 |
bejárati előtető LANITPLAST RUMBA 160/54 antracit LG2760
83 145 Ft 100 174 Ft
Raktáron (7 kom)
bejárati előtető LANITPLAST TOPAZ 130/70 antracit LG2176
86 174 Ft 103 824 Ft
Raktáron (13 kom)
bejárati előtető LANITPLAST MELES 160/85 antracit LG2180
104 347 Ft 125 720 Ft
Raktáron (2 kom)
bejárati előtető LANITPLAST TOPAZ 130/70 barna LG709
86 174 Ft 155 368 Ft
Raktáron (7 kom)
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PC LG1494
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (7 kom)
bejárati előtető LANITPLAST LARUS 160/85 barna LG660
108 891 Ft 174 490 Ft
Raktáron (5 kom)
