AL bejárati előtető fehér, szélesség 1200 x mélység 850 mm, átlátszó polikarbonát kamra 4,5 mm.
A előtető szélessége 1200 mm a mélysége 850 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 3,5kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,20m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG657 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG657 | 2 |
| Raktár Szlovákia | LG657 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG657 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG657 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PC LG1494
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (7 ks)
