AL bejárati előtető barna, szélesség 1600 x mélység 850 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1600 mm a mélysége 850 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Az ár csak az oldalfal nélküli előtetőre vonatkozik - az oldalfalat meg kell vásárolni.
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 3,5kg |
| Szín | barna |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,38m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Modell | MELES |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladište | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG654 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG654 | 5 |
| Raktár Szlovákia | LG654 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG654 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG654 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI barna / PC LG1495
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (4 kom)
