AL bejárati előtető fehér, szélesség 1200 x mélység 700 mm, kamrás polikarbonát 4,5 mm.
Alumínium szerkezet, a előtető szélessége 1200 mm a mélysége 700 mm.
A LANITPLAST bejárati előtetők előnyei és haszna:
Méretek:
Általános jellemzők:
Műszaki tulajdonságok:
Építő készletet, részletes útmutatótóval (a lap alján letölthető) szállítjuk. Minőségi kartonba csomagolva. Készült EU-ban.
| Kategória | Bejárati előtető |
| Typ | Lapostetők |
| Tömeg | 3kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 1,20m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,235m |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát bronz 4,5 mm |
| Külméret mélység | 0,70m |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG710 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG710 | 2 |
| Raktár Szlovákia | LG710 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG710 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG710 | 0 |
univerzális oldalfal a tetőhöz LANITPLAST UNI fehér / PC LG1494
84 659 Ft 135 141 Ft
Raktáron (7 db)
