Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST MELES 160/85 antracit LG2180 | |
|
|
|
| Nettó ár |
82 163 Ft
98 992 Ft |
| Bruttó ár |
104 347 Ft
125 720 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 21 373 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | MELES |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,60m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,38m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 4kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.