Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST TURKUS XL 197/82 antracit LG2579 | |
|
|
|
| Nettó ár |
139 403 Ft
167 955 Ft |
| Bruttó ár |
177 042 Ft
213 303 Ft |
| Megtakarítás | 20% / 36 261 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | TURKUS XL |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,97m |
| Külméret mélység | 0,82m |
| Külméret magasság | 0,19m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 4,9kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.