Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| bejárati előtető LANITPLAST LARUS 120/85 antracit LG2609 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
75 008 Ft
90 372 Ft |
| Cena s DPH |
95 260 Ft
114 772 Ft |
| Ušetříte | 20% / 19 512 Ft |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Kategória | Bejárati előtető |
| Modell | LARUS |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Typ | Lapostetők |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 1,20m |
| Külméret mélység | 0,85m |
| Külméret magasság | 0,28m |
| Üvegezés szerkezet | kamra polikarbonát clear 4,5 mm |
| Szerkezet anyaga | alumíniumból |
| Tömeg | 4kg |
| Krajina pôvodu | Lengyelország |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.