Remove from comparison
|
|
|---|---|
| mászóka gyerekeknek LIFETIME GEODOME 101301 LG1196 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
114 824 Ft
143 531 Ft |
| Price incl. VAT |
145 827 Ft
182 284 Ft |
| Save | 25% / 36 457 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Gyártó | LIFETIME |
| Kategória | gyerek mászóka |
| Gyermekek ajánlott kora | 3 -10 |
| Szerkezet anyaga | acélcső |
| Szín | multi |
| Játék torony | nem |
| Baba hinta | nem |
| Beleértve a diát | nem |
| Beépített terület | 9,3m2 |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Külméret magasság | 1,52m |
| Külméret szélesség | 3,05m |
| A talajhorgonyok ajánlott száma | db |
| Tömeg | 48kg |
| Krajina pôvodu | USA |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.