Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| műanyag ház a kertbe LANITPLAST MONTANA 810 LG4685 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
458 488 Ft
545 820 Ft |
| Cena s DPH |
582 280 Ft
693 191 Ft |
| Ušetříte | 19% / 110 911 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 7,80m2 |
| Külméret hossza | 3,12m |
| Külméret szélesség | 2,50m |
| Külméret magasság | 2,42m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,51m |
| Ajtó magasság | 1,80m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 22mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | 4db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.