Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fém kerti ház GLOBEL 1012 ANTRACIT + napfénytetővel LG2071 | |
|
|
|
| Nettó ár |
244 803 Ft
279 539 Ft |
| Bruttó ár |
310 900 Ft
355 014 Ft |
| Megtakarítás | 14% / 44 114 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 10,65m2 |
| Külméret hossza | 3,61m |
| Külméret szélesség | 2,95m |
| Külméret magasság | 2,03m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,00m |
| Ajtó magasság | 1,69m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott acélcső |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,3mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | GLOBEL |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 145kg |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.