Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház LANITPLAST HALLE 74 ANTRACIT LG4023 | |
|
|
|
| Nettó ár | 92 813 Ft |
| Bruttó ár | 117 873 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 2,37m2 |
| Külméret hossza | 1,17m |
| Külméret szélesség | 2,03m |
| Külméret magasság | 1,71m |
| Ajtó | kétszárnyú csúszó |
| Ajtó szélesség | 0,91m |
| Ajtó magasság | 1,51m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22 - 0,35mm |
| Tető típusa | lapostető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 44kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.