Fém kerti ház, sz 291 x h 226 x ma 214 cm, antracit színű.
Minőségi fém kerti házikó, amely a vásárlónak, mindenek élőt a nagyon kedvező ár / minőség arány miatt vonzó. Az összes fal panel védőfóliával ellátott, ami védelmet nyújt az esetleges karcolások ellen (a telepítés után a védőfóliát tépje le!).
A házikó alkalmas a kerti, sport, medence, grill, kemping, motor, és más tartozékok tárolásához. A cseh piac egyik legjobb minőségű házikója, 0, 25 mm vastagságú falpanel vastagsággal. Modern design, szín, egyszerű összeszerelés, egész évben használható. Minőségi anyag, kiváló minőségű felület kezelés – elektrolitikusan horganyzott lemez, hővel felvitt festék. Nyeregtető, elülső toló ajtó. Lehetőség van az ajtó bezárhatására ( a csomag nem tartalmazza a zárat).
MAXTORE 108 KERTI HÁZIKÓ:
A házikó bármilyen egyenes, és szilárd alapra telepíthető (beton, burkolat, fa karó), esetleg a talaj csavarokra helyezett deszka alapra (OSB, léc) = legegyszerűbb, valamit a leggyorsabb, de nem a legolcsóbb megoldás.
Paraméterek:
Figyelem:
Abban az esetben, ha beton vagy, esetleg tégla alapot kíván építeni, kérjük, tegye ezt a kerti ház megvásárlása után, majd pontosan mérje meg a kerti ház paramétereit. A megadott ház méretei a max. külső méretei, és semmi esetben nem használhatnak az alap kiméréséhez, sem az építéséhez.
Csomagolás:
| Kategória | fém házak |
| Tömeg | 100kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 2,91m |
| Külméret hossza | 2,26m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 6,58m2 |
| Külméret magasság | 2,14m |
| Ajtó | dupla tolóajtó |
| Ajtó szélesség | 1,20m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez 0,6 mm |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,25mm |
| Garancia | 10 év garancia átrozsdásodás ellen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1848 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1848 | 25 |
| Raktár Szlovákia | LG1848 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1848 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1848 | 0 |
